Zasady dystrybucji maseczek, rękawic i płynu do dezynfekcji

  1. Dla mieszkańców budynków wielorodzinnych maseczki i rękawiczki będą wkładane do skrzynek na listy. Na tą chwilę po jednej parze, następne jutro lub pojutrze systematycznie.
  2. Mieszkańcy budynków jednorodzinnych z Janikowa będą mieli maseczki i rękawiczki dostarczone do skrzynek na listy albo pozostawione przy furtkach od jutra 17 marca  przez pracowników PGKiM. Następna dostawa tak jak dla mieszkańców bloków.
  3. Mieszkańcy sołectw proszeni są o kontakt ze swoimi sołtysami dzisiaj po godz. 18 w sprawie uzgodnienia sposobu dystrybucji.
  4. Płyn do dezynfekcji w ilości 1/2litra na mieszkanie lub dom dla mieszkańców miasta Janikowa będzie dostępny od wtorku do soboty  tj. od 17 do 21 marca od godz. 12 do godz. 19 w budynku portierni PGKiM ul. Kasprowicza 57. Nie trzeba przynosić butelek. W celu weryfikacji czy jest się mieszkańcem miasta Janikowa należy zabrać ze sobą dokument potwierdzający ten fakt.


Informuję jednocześnie że gmina przekazała płyn do dezynfekcji rąk do sklepów Mila, Polomarket, Biedronka w Janikowie oraz Dino w Kołodziejewie. Proszę o korzystanie z możliwości dezynfekcji rąk.

BURMISTRZ JANIKOWA   ANDRZEJ BRZEZIŃSKI

Wyświetlono: 780

Drukuj Pobierz PDF Kopiuj link

Załączniki

Zobacz również

Powrót do góry