28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 12 stycznia!!!

Już po raz kolejny udało nam się wspólnie pobić rekord, dzięki waszym ogromnym sercom, pokazaliśmy jak nasze miasto wrażliwe jest na potrzeby drugiego człowieka! Nie przechodzicie obojętnie obok kwestujących wolontariuszy, a licytacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tworzenie każdego Finału angażuje się z roku na rok więcej osób i instytucji, które tworzą imprezy towarzyszące bo cel przyświeca nam taki sam "Gramy do jednej puszki". Nasze wielkie granie zaczyna się już w piątek turniejem piłki nożnej na Hali OSiR, który przygotowuje i koordynuje zarząd Klubu Sportowo Unia Janikowo. Sobota również upłynie aktywnie dzięki pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janikowie, którzy zadbają aby również ten Finał pozostał w pamięci mieszkańców zobaczymy między innymi występy artystyczne na przemian z licytacją przedmiotów przekazanych przez darczyńców do biura OSiRu. Niedziela to dzień kiedy celebrujemy 28 Finał tego dnia na Hali OSiR powstanie scena, a na niej również występy artystyczne przeplatane z licytacją gadżetów przekazanych przez Fundację i osoby dobrej woli do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Impreza zakończy się tradycyjnym Światełkiem do Nieba o godzinie 20:00. Szczegółowe informacje już niebawem.
 
Tak, tak dobrze państwo przeczytali, będziemy licytować przedmioty dwa dni i to od was zależy kiedy chcecie, aby wasz przedmiot był wylicytowany:
11.01.2020 Sobota
W tym dniu będą licytowane przedmioty dostarczone do biura OSiRu przy ul. Michała Kozala
 
12.01.2020 Niedziela
Tego dnia licytowane będą przedmioty przekazane przez Fundację WOŚP i te dostarczone przez darczyńców do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury przy u. Przemysłowej 26
 

Wyświetlono: 488

Drukuj Pobierz PDF Kopiuj link
Powrót do góry