Targowisko Miejskie w Janikowie będzie czynne w sobotę

Targowisko Miejskie w Janikowie będzie czynne w sobotę z zachowaniem obowiązujących w czerwonej strefie norm ograniczenia do jednej osoby na 15 metrów kw. powierzchni. Udostępnione będą dozowniki płynu dezynfekującego, a zasada DDM (dystans, dezynfekcja, maseczki) będzie restrykcyjnie przestrzegana. Mogą pojawić się trudności w wejściu do hali targowej gdy po osiągnięciu maksymalnej liczby osób obsługa zastosuje ograniczenie "jedna osoba wychodzi - jedna wchodzi" dlatego proszę zachować dystans przy oczekiwaniu. Proszę o stosowanie wszystkich ograniczeń dla naszego wspólnego dobra.

Targowisko Miejskie w Janikowie funkcjonuje obecnie w czasie znacznego wzrostu zachorowań na grypę COVID 19. Zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami apeluję o bezwzględne stosowanie środków ochrony osobistej przez - sprzedawców używanie jednorazowych rękawiczek ochronnych w liczbie zapewniającej ich zmianę według potrzeb oraz stosowanie płynu do dezynfekcji rąk w ilości zapewniającej możliwość dezynfekcji rąk każdorazowo przed założeniem i po zdjęciu rękawiczek.

Wszystkich, zarówno sprzedawców jak i kupujących obowiązuje prawidłowe używanie maseczek zasłaniających usta i nos lub przyłbic.

Teren targowiska jest monitorowany, przypadki naruszania obowiązujących przepisów w tym zakresie będą zgłaszane Policji. Stosowanie środków ochrony osobistej i zalecanego dystansu pozwoli na dalsze funkcjonowanie Targowiska Miejskiego.

Burmistrz Gminy i Miasto Janikowo
Andrzej Brzeziński.

Wyświetlono: 99

Drukuj Pobierz PDF Kopiuj link

Zobacz również

Powrót do góry