grafika promocyjna konkursu, u góry znajduje się flaga Unii Europejskiej, logo Leader PROW, logo PROW, poniżej jest napis "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie" oraz napisy Lajk dla folkloru - f w wyrazie folklor jest logotypem Faccebook'a i polub tradycję|jest ci taka bliska!. Napisy znajdują się na tle zdjęcia dwóch kobiet ubranych w stroje folklorystyczne

Konkurs polubień na facebook’u

Konkurs polubień na facebook’u Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli dla zgłoszonych zespołów odbywa się w ramach „Przesłuchań Kujawskich Zespołów Ludowych – 2020”.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego zespołu, który otrzyma wyróżnienie specjalne.

Utwory, na które można głosować pojawią się na stronie wydarzenia w dniu 1 października 2020 r.
Głos jest ważny wyłącznie, gdy osoba głosująca opatrzy utwór reakcją pozytywną tj. „lubię to” (symbol uniesionego w górę kciuka) lub „super” (serduszko), dostępnych jako narzędzia wyrażania opinii pod postami na FB. Zwycięzcą głosowania zostaje zespół, który uzyska najwyższą sumę pozytywnych reakcji.

Głosowanie trwa od 1 do 15 października 2020 r. do godz. 14:00.

Regulamin konkursu polubień jest dostępny na stronie wydarzenia.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/935100080307076/

Organizatorami konkursu polubień są: Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Gniewkowie, Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu.

Wyświetlono: 62

Drukuj Pobierz PDF Kopiuj link

Zobacz również

Powrót do góry